Gisele Bündchen'den estetik itirafı

Milliyet Cadde’de yer alan habere göre Brezilyalı model Gisele Bündchen, iki çocuğunu emzirdikten sonra göğüslerinde deformasyon oluştuğunu belirterek, buna son vermek için meme estetiği yaptırdığını itiraf etti.

38 yaşındaki güzel, estetik yaptırdığı için pişman olduğunu söyledi.Biri 5 diğeri, 8 yaşında iki çocuk annesi olan Gisele Bündchen, emzirme sürecini sona erdirdikten sonra bıçak altına yattığını itiraf etti. 2015 yılında göğüslerinden estetik ameliyat olduğunu açılayan Brezilyalı model, pişmanlık duyduğunu belirtti.

"Her zaman vücudumla övgü aldım. Dolayısıyla insanların benden beklediğini veremediğimi hissettim. Kendimi savunmasız hissettim. Ne kadar spor yapsam ve sağlıklı beslensem de sonucu değiştiremiyordum.

Çocuklarım sol mememi sağ mememden daha çok sevdiler” diyen 38 yaşındaki dünyaca ünlü model, göğüslerindeki deformasyona son vermek için estetik operasyon yaptırmaya karar verdiğini açıkladı.

Bündchen, "Meme estetiğinden sonra bir sabah uyandım ve 'ben ne yaptım' dedim. Tanımadığım bir vücudun içinde yaşıyor gibi hissettim. İlk yıl bol kıyafetler giydim çünkü çok rahatsız hissediyordum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet Cadde